שטיפת מערכות

אנו מבצעים שירותי תחזוקה כללים לערכות סולאריות

ישנם לא מעט דברים שעלולים לפגוע ביעילותו של הפאנל הסולארי הממוצע. באופן לא מפתיע, בראש הרשימה נמצא דבר די נפוץ – לכלוך. החל משכבות של אבק ועד ללשלשת ציפורים, לכלוך מסוגים שונים מפריע לפאנלים סולאריים לספוג את אנרגיית השמש. כתוצאה מכך, תפוקת הייצור יורדת, והכנסה שיכולה הייתה להגיע לכיס, פשוט נזרקת לפח.

ככל שהפאנלים הסולאריים שלכם נקיים יותר, כך הם יכולים להתקרב למלוא פוטנציאל הנצילות ולספק תפוקה אידיאלית. שטיפת פאנלים מבוקרת על בסיס קבוע היא קריטית, במיוחד אם אתם רוצים ליהנות מאופטימיזציה אנרגטית קבועה ומתמשכת. לא מדובר במותרות, אלא בחובה.

שטיפה מקצועית בפריסה ארצית

כספקית מובילה לשירותי תחזוקה למערכות אנרגיה סולארית, גרין פאנל שמה את נושא השטיפה בראש מעייניה. אנחנו מנהלים 25 צוותי שטיפה בפריסה ארצית רחבה, שמנקים אלפי פאנלים סולאריים מדי שבוע, מצפון ועד דרום.

שיטות השטיפה של הצוותים שלנו מתקדמות במיוחד, ונועדו להאריך את תוחלת החיים של הפאנלים הנשטפים, ולספק ניקיון שיוביל לעלייה בתפוקת הייצור. בין היתר, השוטפים שלנו משתמשים במים מרוככים (אוסמוזה הפוכה), במטרה למנוע הצטברות של אבנית וקורוזיה. בנוסף, הניקוי מתבצע באמצעות מברשות ייעודיות על פי תקן והוראות היצרן, מה שמסיר לכלוכים עיקשים באופן אופטימלי מבלי לפגוע בזגוגיות. על מנת למנוע הצטברות של חיידקים ופטריות, הצוותים שלנו מוסיפים שכבת כלור לחיטוי.

שטיפה זו רק ההתחלה

מטרת העל שלנו היא לסייע לחברות מסחריות וגופים פרטיים להגדיל את תפוקת ייצור האנרגיה של המערכת הסולאריות שברשותם – ובכך לעזור להם למקסם את התשואות על בסיס קבוע. הכלים שעומדים לרשותנו לביצוע המשימה הם רבים ומגוונים. למערך השטיפה שלנו יש חלק חשוב בכך, אבל הוא לא היחיד. יש לנו כלים רבים נוספים.

רוצים לוודא שהפאנלים הסולאריים נותנים לכם את המקסימום? צרו איתנו קשר עוד היום. יחד, נעביר את השמש לצד שלכם.

רוצים להגדיל את התשואה הסולארית שלכם? צרו איתנו קשר עוד היום.