אגירה

אנו מבצעים שירותי תחזוקה כללים לערכות סולאריות

כמו במקומות רבים בעולם, ענף האנרגיה הסולארית עושה מהפכה בתחום האנרגיה בישראל. לאחרונה, קיבלה מהפכה זו תנופה עצומה עקב כניסתם הרשמית של מתקני אגירת אנרגיה מתקדמים אל השוק המקומי.

מתקני אגירה לאנרגיה סולארית אוגרים את האנרגיה המופקת מהשמש לשימוש עתידי. למה זו מהפכה, אתם שואלים? כיון שאגירה זו מאפשרת לבעלי המערכות האנרגיה הסולאריות להשתמש באנרגיית השמש גם כשהיא איננה זורחת – נניח בשעות הערב או הלילה – במקום לנתב אותה לרשת החשמל מיד לאחר הפקתה. כתוצאה מכך, פוטנציאל ניצול האנרגיה הנקייה גדל משמעותית – ואיתו גם התשואה הפיננסית. ברמה הלאומית, אגירת אנרגיה מקלה על עומסי הרשת ומסייעת למדינה לממש את היעדים השאפתניים שלה בתחום.

אגירה מקדמת הצלחה

חברת גרין פאנל חותרת ללא הרף להגברת הערך המוסף של המערכות הסולאריות של לקוחותיה, ולהעצמת הנכסים המניבים שלהם בדרכים שונות. טכנולוגיות אגירה מתקדמות מספקות לנו הזדמנות נוספת להביא את החזון שלנו לידי ביטוי.

גרין פאנל חתמה על הסכם שירות עם חברות מובילות בתחום האגירה בעולם, שצברו עשרות שנים של ניסיון בתחום האנרגיה הפוטו-וולטאית. בנוסף לאספקת שירות לממירים ולמערכות סולאריות, אנחנו משתפים פעולה עם חטיבות האנרגיה של חברות אלו ומייבאים ומתקינים מערכות אגירה לשוק הפרטי והמסחרי. פתרונות אגירה מתקדמים אלו מורכבים, בין היתר, ממערכות טעינה, מצברי ליתיום ומייצבי מתח חשמלי.

אגירת האנרגיה הסולארית יכולה להתבצע הן בתצורת זרם חילופין (AC coupling) והן בתצורת זרם ישר (DC Coupling). מבחינת קיבולת אגירה, המערכות יכולות לתמוך בייצור חשמל בהספקים משתנים, (1.2 מגה וואט, 6 מגה וואט ועוד).

אנחנו איתכם – גם באגירה

תחום האגירה עתיד לשנות את מפת האנרגיה בישראל. בגרין פאנל, חשוב לנו להיות בחזית תעשייה חיונית זו ולספק ללקוחותינו שירותי ייעוץ, תכנון והתקנה שיתורגמו להצלחה סביבתית וכלכלית. יחד עם שירותי התחזוקה המתקדמים שלנו וכלי האוטומציה ובקרת הנתונים שעומדים לרשותנו, אנו מספקים לגופים עסקיים ולקוחות פרטיים מעטפת שמייצרת אופטימיזציה על בסיס יומיומי.

רוצים ליצור תשלובת מנצחת של ייצור, תחזוקה ואגירה? אנחנו כאן בשביל לסייע. יחד, נעביר את השמש לצד שלכם.

רוצים להגדיל את התשואה הסולארית שלכם? צרו איתנו קשר עוד היום.