תחזוקת מערכות

אנו מבצעים שירותי תחזוקה כללים לערכות סולאריות

גרין פאנל מספקת שירותי תחזוקה מקיפים, מהירים ומקצועיים למערכות אנרגיה סולאריות פרטיות ומסחריות. מערך התחזוקה שלנו מעניק קשת רחבה של שירותים למערכות קרקעיות וצפות, בפריסה ארצית ובכל רגע נתון. הטכנאים שלנו מגובים על ידי מרכז השליטה והבקרה הגדול בישראל, שממוקם במטה החברה.

בשנים האחרונות, יותר ויותר גופים עסקיים ואנשים פרטיים בישראל מתפעלים מערכות סולאריות, במטרה להפיק אנרגיה נקיה שמייצרת הכנסה ותורמת לאיכות הסביבה. על מנת לשמר ולשפר את התפוקה האנרגטית, בעלי המערכות זקוקים לגוף מקצועי שיספק תחזוקה שוטפת ומענה לתקלות. כאן גרין פאנל נכנסת לתמונה.

  • תחזוקת פאנלים סולאריים: השוטפים שלנו דואגים לנקות את הפאנלים הסולאריים באופן המקצועי ביותר, תוך שימוש במים מרוככים וחיטוי מבוקר מבוסס כלור. שטיפות תקופתיות אלו מסייעות לשמור על מחזור החיים של הפאנלים הסולאריים, מאפשרות מעבר אופטימלי של אנרגיה ומעלות את תפוקת הייצור. בנוסף, אנחנו משתמשים בכלי מדידה מתקדמים לניטור הפאנלים, לרבות מצלמות תרמוגרפיות, רחפנים ועוד.
  • תחזוקת ממירים: גרין פאנל היא מהחברות המובילות בישראל לתחזוקת ממירים סולאריים. כנותני השירות הרשמיים של חברות הממירים בישראל, אנחנו מוסמכים לתקן, להחליף ולטפל בכל סוגי הממירים הקיימים. מערך הטכנאים שלנו עוקב אחרי מערכות הניטור של מעל ל-9000 ממירים סולאריים ברחבי הארץ. המידע שמגיע למרכז השליטה והבקרה שלנו מנותח ומפולח, במטרה לוודא התאמה למציאות בשטח, תוך איתור מקרים חריגים והפקת תובנות להתייעלות עתידית.
  • בדיקות חשמל: גרין פאנל מפעילה מערך חשמלאים ייעודי לביצוע בדיקות חשמל. החשמלאים מתמחים בטיפול בציוד מתח גבוה של מערכות סולאריות, ומוסמכים לעבודה בגובה.  
  • טיפול בהצללות: אם יש משהו שעלול לפגוע ביעילות המערכת הסולארית, זהו צל שמגיע ממקור בלתי צפוי. במסגרת בדיקת התחזוקה התקופתית, נוודא שיעילותה של המערכת הסולארית אינה נמצאת לסכנה עקב הצללת עצים. במקרה של איתור הצללה שמצריכה טיפול, נפעיל גננים בעלי הרשאה לגיזום עצים לפי חוקי קק"ל. בנוסף, אנחנו שואפים לספק ללקוחותינו התראות על הצללות עתידיות.

התחזוקה של גרין פאנל שווה יותר

חברת גרין פאנל מתגאה בתודעת שירות מפותחת במיוחד. מערך תחזוקת המערכות שלנו מתנהל לפי SLA גבוה, שמותאם לביקורות שוטפות וגם לתקלות פתאומיות. במקרים של תקלה, לקוחותינו יודעים שהם יכולים לסמוך על תגובה מהירה ואיכותית, שמבוצעת תחת אחריות מקצועית מלאה.

במקביל לתודעת השירות שלנו, לקוחותינו בוחרים בנו בזכות מטרת-העל שלנו: שיפור מתמיד של תפוקת המערכות. הכלים הטכנולוגיים שעומדים לרשותנו מסייעים לנו לנתח כל מערכת בהתאם לשלל פרמטרים, ולספק תמונת מצב עכשווית ועתידית של התפוקה האנרגטית. כך מתנהלת תחזוקה עם ערך מוסף.

תחזוקה חכמה היא הבסיס לנצילות אנרגטית גבוהה. רוצים גם? צרו איתנו קשר עוד היום. יחד, נעביר את השמש לצד שלכם.

רוצים להגדיל את התשואה הסולארית שלכם? צרו איתנו קשר עוד היום.