אוטומציה ובקרת נתונים

כשמדובר במערכות אנרגיה סולאריות, עמידה ביעדים מבוססת על כושר ייצור האנרגיה. לכל מערכת או מתקן סולארי יש פוטנציאל ייצור ספציפי. ככל שנשכיל לנצל טוב יותר את הפוטנציאל מהמערכת או השדה שברשותנו, כך נפיק יותר אנרגיה – ונשפר את התפוקה הפיננסית.

ישנן לא מעט דרכים להגדלת פוטנציאל הייצור המערכת. תחזוקה שוטפת חכמה היא פרמטר חיוני. מיקום גיאוגרפי הוא פרמטר חשוב נוסף. כנ"ל לגבי זוויות הקליטה של הלוחות הסולאריים. אל אלו מצטרפת דרך נוספת, חדשנית במיוחד: אוטומציה ובקרת נתונים.

הכירו את SolarSys

חברת SolarSys מבית גרין פאנל מציעה לגופים מסחריים ופרטיים גישה למערכת מתקדמת לניהול, תחזוקה ובקרה של מערכות סולאריות. מדובר במערכת חכמה בתצורת One-Stop-Shop, שמאפשרת למשתמשים לנהל ולנטר את המערכות הסולאריות שברשותם באופן אוטומטי לחלוטין, ללא התערבות ידנית, לרבות איחוד אוטומטי של נתונים ממקורות שונים ומשתנים.

המערכת מציעה ללקוחות החברה שלושה מודולים קריטיים לשיפור התפוקה: מודול ניטור ותחזוקה, מודול ניהול מערך השטיפות ומודול ניהול קריאות שירות. מודולים אלו מאחדים באופן אוטומטי בין כל נתוני ופרמטרי הניטור והתחזוקה הרלוונטיים. התוצאה? ניטור אוטומטי מתמשך, איחוד מלא בין כל הנתונים הקריטיים, הידוק הסנכרון בין מערך התחזוקה למערכות הניטור השונות, ושיפור המעקב אחר כושר הייצור.

בנוסף, המערכת כוללת מודול ייחודי לניהול המלצות חשבון והפקת חשבוניות. מודול זה מאפשר לגופים עסקיים להדק את הפיקוח על תזרים המזומנים, וליצור מערך אוטומטי לקליטת המלצות חשמל והפקת חשבוניות.

תועלות מובילות לתוצאות

SolarSys הוקמה במטרה להוביל לשיפור משמעותי בכל הפרמטרים העיקריים שמרכיבים את האקוסיסטם של המערכות הסולאריות שלכם. שיפור זה מתחיל בשמירה על תקינות המערכות, מה שמוביל לעלייה בייצור האנרגיה ובהכנסות. הרווחיות המוגברת תשפר את היציבות העסקית ותשפיע באופן חיובי על פוטנציאל הצמיחה שלכם.

החיבור בין שקיפות מאירת עיניים, איחוד נתונים פונקציונלי ואוטומציה אפקטיבית מייצר תובנות חשובות על בסיס יומיומי. תובנות אלו יקדמו אתכם לקראת מימוש הפוטנציאל האמיתי של המערכות שברשותכם.

בניהול מערכות סולאריות, מידע זה כוח. הצטרפו לדור הבא של שיפור התפוקה. יחד, נעביר את השמש לצד שלכם.

רוצים להגדיל את התשואה הסולארית שלכם? צרו איתנו קשר עוד היום.