השירותים שלנו

תחזוקת מערכות

הטכנאים המוסמכים של גרין פאנל פרוסים ברחבי הארץ, וערוכים לספק קשת רחבה של שירותים, לרבות תחזוקה שוטפת של ממירים ופאנלים. אנחנו מפעילים את מרכז השליטה והבקרה הגדול בישראל בתחום, ועונים לכל קריאת שירות במהירות מקסימלית. 

שטיפת מערכות

לכלוך הוא אחד החסמים הגדולים ביותר ליעילותם של פאנלים סולאריים. גרין פאנל מנהלת 15 צוותי שטיפה בפריסה ארצית, שמשתמשים במים מרוככים (אוסמוזה הפוכה) ובמברשות ייעודיות על פי תקן והוראות היצרן.

תחזוקת מתח גבוה

מערכות סולאריות רבות מחוברות לתשתיות מתח גבוה שממירות את האנרגיה המופקת לחשמל. גרין פאנל מפעילה צוות טכנאים ייעודי שמבצע תחזוקה ועורך ביקורות תקופתיות לציוד מתח גבוה, במטרה לאתר ולפתור ליקויים שעלולים לפגוע בכושר הייצור של המערכות.

תכנון מערכות

אנרסיטי, חברת בת של גרין פאנל, מתמחה בתכנון והקמת מערכות סולאריות מקצה לקצה. שירותי החברה כוללים תכנון מתח גבוה, תכנון והקמת מאגרים, ביצוע סימולציות הערכה באמצעות רחפנים, ביצוע תוכניות בנייה ועוד.

אגירה

טכנולוגיות אגירה מספקות תנופה משמעותית לענף האנרגיה המתחדשת. תחום האגירה צובר תאוצה גם בישראל, וחברת גרין פאנל עוסקת בתכנון והנדסת פתרונות אגירה, שמספקים ללקוחותיה יכולות ניהול אנרגיה מתקדמות ומשתלמות.

אוטומציה ובקרת נתונים

חברת סולארסיס מבית גרין פאנל פיתחה מערכת מתקדמת לניהול, תחזוקה ובקרה אוטומטיים של מערכות סולאריות. המערכת מכילה את כל המרכיבים הקריטיים לשיפור תפוקה, ומאפשרת לגופים פרטיים ועסקיים להפיק תובנות חיוניות בזמן אמת, ללא התערבות ידנית.