אודותינו

אז מי אנו בעצם?

חברת גרין פאנל מספקת שירותי תחזוקה מתקדמים למערכות ולמתקני אנרגיה סולארית, עבור לקוחות מסחריים ופרטיים. אנחנו עוזרים ללקוחותינו לממש את מלוא הפוטנציאל של המערכות שעומדות לרשותם, הן מבחינת תכנון מקדים והן מבחינת תחזוקה שוטפת. כתוצאה מכך, הלקוחות שלנו נהנים ממערכות עם מחזור חיים ארוך יותר, שמסוגלות להפיק יותר אנרגיה מהשמש ולייצר תשואות גבוהות יותר.

כוח מוביל בענף התחזוקה למערכות אנרגיה סולארית

מערך הטכנאים של גרין פאנל הוא הגדול ביותר בשוק, ומספק שירותים בפריסה ארצית רחבה. הטכנאים שלנו נותנים מענה מקצה לקצה לכל סוגי הפאנלים, הממירים, ותשתיות התקשורת שקיימים בשוק האנרגיה הסולארית המקומי. אנחנו ידועים ב-SLA האיכותי שלנו, שמבוסס על שנים רבות של ניסיון, וביכולת שלנו לענות לכל קריאת שירות במהירות המקסימלית. אבל פתרון תקלות הוא רק צד אחד של המטבע. אנחנו מספקים ללקוחותינו השוואות תפוקה, על מנת לחשוף את ניצול הפוטנציאל האמיתי של המערכות שברשותם. השוואות אלו מהוות בסיס ליצירת תכנית תחזוקה בהתאמה אישית, שמעלות את תפוקות המערכות לפסגות חדשות.

מענה מדויק לצרכים בשטח

מ-2008 ועד היום, דאגה גרין פאנל להטות אוזן קשבת לצרכים של בעלי המערכות ולהתעדכן בתמורות שחלות בענף האנרגיה המתחדשת. כך הבנו את הפוטנציאל העצום של תחום האנרגיה הסולארית בישראל, ואת השפעתם של משתנים שונים על נצילות המערכות. כך גם הבנו שקיים הבדל מהותי בין מערכת סולארית שמתפקדת היטב, לבין מערכת שמתפקדת מצוין. הרצון לספק ללקוחותינו תמונת מצב על בסיס יומי הובילו אותנו לפתח טכנולוגיות לאיסוף והצלבת נתונים, שמוסיפות רובד נוסף של טיוב מערכתי.

אנרגיה סולארית לעתיד מבטיח

מדינת ישראל נמצאת בעיצומה של מהפכת אנרגיה מתחדשת, שמובלת על ידי גורמים רשמיים. בעוד מספר שנים, בתי ישראל יוכלו ליהנות מעצמאות אנרגטית גבוהה, שמונעת הן ממערכות אנרגיה סולאריות והן ממתקני אגירה. כחברה מובילה בתחום, מהפכה זו דורשת מאיתנו לחזק פרמטרים קיימים של מקצועיות, איכות ומהירות. חשוב לנו לסייע ללקוחותינו הקיימים והעתידיים לשמור על נצילות אופטימלית של המערכות הסולאריות, מן הרגע הראשון ולאורך כל הדרך.

בגרין פאנל, אנחנו מעבירים את השמש לצד שלכם. לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר עוד היום.

בין לקוחותינו

חלק מהלקוחות הגדולים שלנו